Jump to content
Sign in to follow this  
siss

Tatuaże

Recommended Posts

Guest Bake   
Guest Bake

w ogóle tatuaż to głupota i paskudzenie swojego ciała. Jak widze te młode dziewczyny z ochydnymi tatuażami to niedobrze mi się robi ... masakra

Kiwi    0

Bo się nie znacie. Niektóre tatuaże są po prostu śliczne - takie małe dzieła sztuki. Ale zależy też dużo od tego w jakim miejscu na ciele są zrobione. Fajnie wyglądają (u dziewczyn) nad kostką, na łopatce i na karku.

Ja już od dawna marzę o tatuażu, tylko pieniędzy nie mam :/

Ale jak tylko troszkę będzie mi zbywać to od razu sobie zrobię. :P

Qmar    0

temat o tatoo juz kiedys byl - to tak btw

ja nic nie mam przeciwko tatuazom ale nie na brzuchu czy na cała reke - jakis maly na ramieniu moze byc :P

Guest Bake   
Guest Bake

tatuaż u dziewczyny na karku :P

masakra... totalne bezguście moim zdaniem,

moim zdaniem tatuaże to głupia moda dla nastolatek kochających bravo - ja to tak postrzegam

a co do tatuaży ze zdjęć - również okropne, paskudne obrzydliwe.

okimaxim    0

takie tatuaże jak te wyżej zamieszczone to feeee :/ ale jakiś maluteńki, prawie nie widoczny, coś znaczący dla właściciela tatuażyk może być.

ziomalka    0

Bake - mow sobie co chcesz, ale ja zamierzam zrobic sobie maly tatuazyk albo na lopatce albo tez na ramieniu - jeszcze nie wiem co to bedzie, ale to jest tylko kwestia czasu jak sobie strzele takie male dzielo sztuki :P

A te zamieszczone wyzej zwierzece obrazeczki sa fajne w kolorowance dla dzieciakow a nie na ciele czlowieka :P

Pozdr :)

darekielb    13

Bo się nie znacie. Niektóre tatuaże są po prostu śliczne - takie małe dzieła sztuki. Ale zależy też dużo od tego w jakim miejscu na ciele są zrobione. Fajnie wyglądają (u dziewczyn) nad kostką, na łopatce i na karku.

Bardzo możliwe, że się nie znamy, ale jeśli myślisz na poważnie np. o tatuażu na karku to powodzenia :rotfl:

To jest chyba najlepszy sposób na oszpecenie swojego ciała :).

Jakiś malutki tatuażyk może być, ale w miejscu gdzie nie każdy ma możliwość go zobaczyć :P . Wtedy to może być nawet ciekawe, ale ogólnie nie przepadam za tatuażami i innymi tego typu bajerami.

Najlepiej wyglądają tatuaże na kobiecie, która dla przykładu wychodzi za mąż i spod sukienki wystaje jakieś niewiadomo co :bigyellowgrin:. Wtedy tatuaż pasuje do kobiety jak pięść do twarzy :P

PS. tatuaże, których dotyczy ten temat to porażka na całej linii

Qmar    0

na kraku ? polecam zrobic sobie kod kreskowy taki jak mial bohater gry Hitman o takim samym pseudonimie :P przynajmiej bedzie pasowac :P

ziomalka    0

Na karku - nie polecam ze wzgledow bolowych podczas samego zabiegu jak i - jak dla mnie, to jest miejsce za bardzo widoczne i moze raczej odpychac niz przyciagac ewentualnych potencjalnych facetow Twojego zycia Kiwi :P

A te maplki i kotki - dobre dla awangardowych i odwaznych, co tu mowic, ludzi :P

Kiwi    0

Po pierwsze:

Jak ktoś chce sobie zrobić tatuaż, to raczej wie, że to boli. Nie zaprzeczam - na karku może boleć szczególnie mocno (podobnie jak na lędźwiach czy w innych miejscach gdzie kości znajdują sie tuż pod skórą). Zresztą każdy ból można wytrzymać.

Po drugie:

Tatuaż na karku nie zawsze jest widoczny, bo można go zasłonić włsoami. Jak ktoś nie ma długich włosów to nie musi takiego sobie robić.

Po trzecie:

Niewielkie tatuaże zrobione w odpowiednim (nawet bardzo widocznym miejscu) nie muszą szpecić kobiety. Według mnie dodają im pikanterii i wyglądają bardzo seksi. Zresztą każdy ma swój gust.

A po czwarte:

Gdybym zrobiła sobie tatuaż to musiałby się spodobać mojemu facetowi. Raczej nie miałby wyboru :P

Guest Bake   
Guest Bake

dla mnie osoby które chcą tatuaż albo go mają mają ogromną potrzebę zostania zauważonym, wyróżniać się z grupy właśnie tym nieszczęsnym tatuażem

dzieło sztuki ? - KICZ

Falkhor    63

Tatuaż można zrobić TYLKO dla siebie i wcale nie musi to być moda, kicz, chęć błysku - tylko jakas potrzeba wewnętrzna. Tak, jak są ludzie chętni do samookalczeń, wybitnego pierciengu... tak może i ktoś takim obrazkiem na skórze chce zrobić cos dla siebie? W mniej lub bardziej widocznym kawałku ciała, ale jednak.

ziomalka    0

Wydaje mi sie Bake, że za bardzo chcesz i oceniasz ludzi nie pod tym kątem, jakimi są osobami, ale po tatuażu. Z jednej strony każdy ma prawo do klasyfikowania ludzi wedle swojego uznania, z drugiej jednak może nie warto szufladkować ludzi tylko dlatego, że mają tatuaż lub też go nie mają :P

Uważam, że każdy ma prawo do decydowania o tym, jak chce by jego ciało wyglądało i nie należy na podstawie tatuażowych opcji hierachizować społeczeństwa :D

Ja na przykład na siebie nie pragnę zwrócić uwagi, ale tatuaże mnie zawsze fascynowały i dlatego chcę sobie takowy sprawić ;)

Guest Bake   
Guest Bake

samookaleczenia to także chec zwrócenia na siebie uwagi....

każdy robi tak jak cche :D dla mnie to czysta głupota ot co ;)

tatuaz jest jednymz wielu czynników które mowia nam o człowwieku

P.S powodzenia w leczeniu żółtaczki aids itp itd :P

Qmar    0

e czego ja bym sobie zrobil taki mały ale nie moge :P

i nie uwazam tego za jakies wyroznianie sie to tak jak z wygladem ogolnym

kazdy kupuje ciouchy jakies zeby mu pasowaly i zastanawia sie czy sie wyroznia

albo z fryzura ludzie robia sobie jakies fryzury uczesania itd tez zeby sie pokazac

duzo ludzi sie wyroznia czyms co dla wiekszosci jest normalne tylko tatuaz nie dotar do jeszcze do ludzi jako cos normalnego bo polowa z nich twierdzi ze to albo chore albo tylko ludzie z wiezienia sobie robia takie rzeczy

Falkhor    63

Niektórzy chcą na siebie zwrócić uwage głośnym mówieniem, wypasioną furą, drogim zegarkiem, złotymi zębami :P:D a inni.... hmmm... tatuażem. I ryzyko zakażenia czy to np. to, ze wzór nie będzie modny - nie ma najmiejszego znaczenia. Znaczenie moze ma wtedy, gdy gośc zatatuje sobie 98% ciała ;) ;)

siss    0

Bake - idąc dalej wg twojego toku rozumowania, kolczyki w uszach, które noszą i dziewczęta i chłopcy, to także samookaleczenie. I chęć zwrócenia na siebie uwagi.

No i może masz rację w pewnym sensie, ale w takim wypadku to słowo, "samookaleczenie" nie jest zbyt adekwatne.

Ja osobiście też myślałam o tatuażu. Takim niewielkim, ozdobnym nad kostką czy na łopatce, czy innym miejscu. Nie myślę wyglądać, jak Beckham czy inny Tommy Lee; mój tatuaż byłby mój.

Co myślicie o tatuażu Victorii Beckham na karku (i gdzie indziej ;))? http://www.vanishingtattoo.com/tattoo/celeb-beckham_victoria.htm

Qmar    0

ten na karku nie pasuje w tym miejscu w ktorym jest ...

u dziewczyn na kostce biodrach lub lopatce :D

u facetow roznie ;) klata rece łydki

KURRAK    0

piszecie że tatuaż to chęć zwrócenia na siebie uwagi, szpan,czy ohydne samo okaleczenie,to w większości się zgadza bo ludzie są różni tak jak i tatuaże,ktoś tu pisał że tatuaż wiele mówi o człowieku to też prawda ale wiele powie tylko temu kto wie jak go odczytać ja mam tych tak zwanych przez niektórych szpetot siedem w różnych miejscach na ciele widoczne i nie widoczne sam też robię tatuaże i z doświadczenia wiem że rzadko kończy się na jednym to po prostu wciąga jak palenie cz picie nie powiem bo te które tu widziałem to karykatury robione amatorsko więc się nawet nie dziwie że tak to wygląda ja osobiście takich rzeczy nie dziaram wole sobie odpuścić takiego klienta nad tatuażem trzeba się głęboko zastanowić i wiedzieć co i gdzie się chce zrobić[attachment=101][attachment=100][attachment=99]

Falkhor    63

Te powyżej całkiem interesujące. Chociaż ten trzeci - taki krzyż - wygląda prawie jak doklejony w fotoszopie... Tautaż w końcu to nie jest wynalazek ostatnich 10ciu lat. To staaaaara technika zamykania na skórze magicznych mocy, orientalnych wzorów, map 8)