Jump to content
Sign in to follow this  
okimaxim

A jak Ty zawiązujesz sznurówki?

Recommended Posts

okimaxim    0

Niby takia prosta czynność a prosze, na ile sposobow mozna ją wykonać... :D

Wam który najbardziej przypadl do gustu? a który jest najbardziej obciachowy? ;):D

50909246.jpg

źródło: Funiaste

Falkhor    63

Sposób numer 4, idąc od góry, od lewej do prawej ;) Czyli old school chyba ;P Reszta to dla mie w więszości fanaberie, ale ciekawe - że tyle mozna wymyślić i na odpowiednim bucie z odpowiednimi sznurówkami to moze całkiem ciekawie wyglądać :D

A który jest najbardziej obciachowy...

Nr 3 :D W 'szachownicę' :D

okimaxim    0

mi sie podoba w drugim rzedzie ostatni i chyba tak zaczne sznurować buty ^^ a w życiu bym chyba nie użyła chyba tez szachownicy i tego co dwie kokarski wychodzą ^^ ;)

zofija    0

"A jak Ty zawiązujesz sznurówki?" - odp: normalnie,

A co do szachownicy i z dwoma kokardkami to jak dla mnie nie są obciachowe tylko oryginalne i calkiem ciekawe. mi sie podobaja ;)

Falkhor    63

Tak czy inaczej wychodzi na to, że to jest 'sport' dla ludzi, którzy się na prawdę nudzą :P Styl klasyczny jest ok :D prosto, wygodnie, trwale ;) Chociaż tą 'szachownicę to pewnie najtrudniej rozwiązać ;) ;) ;)

Qmar    0

nie nie te z dwoma kokardami to obciach ja zawsze chowam sznurówki po zawiazaniu bo nie lubie ich miec na wierzchu wiec ta szachowniaca jest ok ^^ Jesli ktorys z tych sposobow ma kokarde nizej niz sie zwyklo wiązac i/lub wiecej niz jedna to juz dla mnie obciach ^^

Gregor    0

Hehe, nawet najprostszą sprawę można skomplikować.

Nigdy bym nie pomyślał, że jest tyle sposobów sznurowania butów.

Sposób 4 jest normalnym sposobem wiązania.

Qmar - kokardki są super cool trendy.

Nawsze trzeba je mieć na wierzchu :P

Falkhor    63

Bake - Ty imperialistyczny tyraniczny ciemiężco 8)

Dawno, dawno temu miałem buty na rzepy :P To był dopiero luuuz ;) ;)

Joy_ride    4

no właśnie wróciłem z galerii gdzie kupiłem sobie nowe buty ;) takie na wiosnę-lato już bardziej

numer 8 już wpleciony :)

poprzednie buciki firmy WOJAS służyły mi aż 5 lat i posłużą jeszcze kilak miesięcy ale już straciły swoją moc przerobową i wygląd ładny :) w sumie po tych wszystkich powrotach na czterech łapach po imprezach :) to nieźle się trzymają

Falkhor    63

heh, ale jak wracasz na 4ch łapach to się siła nacisku rozkłąda... ale fakt, można szpice przytrzeć trochę :);):)

Co do rzepów - tez mogą się wsmykolić w łąńcuch :) Dlatego i tak liczy się spośób wiązania kokardki :) Ewentualnie można nadmiar sznurówki schować w buty :) częściej wpada mi pod łańcuch nogawka niźli sznurówka :D

Megg    9

ale fajny topic :) ^^

ja zawiązuję na jedną pętelkę i jak mam buty w których są śliskie sznurówki to jak już zawiążę normalnie ;) buta to te dwie pentelki jeszcze raz wiążę - przekładam w pojedynczego guza :P i nie ma siły - nie rozwiążą się :)

rudzia    0

hehe ja idę po najmniejszej linii oporu i nie zawiązuje sznurówek, tylko upycham jak się da...a po za tym teraz to u mnie święto jak założe adidasy :) hihi...u mnie króluja teraz obcasiki :D ale jak już mam wybrać to chyba 3/4 sposób mi się spodobał :D

Megg    9

hehe tak też można, ja ostatnio kupiłam buty na rzepy żeby nie użerać się ze sznurówkami, no i jak jest mokro to mniejszy problem... :)