Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Przedwojenne zdjęcia Muzeum-Zamku

Recommended Posts

darekielb    13

ciekawe te fotki, ale galeria mogłaby szybciej śmigać ;)

Fajnie zobaczyć jak dawniej było w parku. Wtedy drzewka były takie malutkie, a teraz nie da się wykonać wielu zdjęć z tych miejsc co widać, bo drzewa wszystko zasłaniają.

Nie wiem czemu, ale mam wrażenie że kilka z tych zdjęć nie pochodzi z dawnych czasów tylko są robione niedawno + obróbka na kompie :)

Może to efekt mojej choroby fotograficznej :)

michal21    2

pierwszy raz mam okazje zobaczyc te zdjecia,zapewne nie tylko ja, swietne zdjecia,ciekawie zrobiona stronka o Zamku.

Chciałbym zobaczyc jeszcze zdjecia Łancuta z tego okresu, widziałem w galerii około dwudziestu,zastanawiam sie jak wygladał Łancut nie tylko w centrum i oklice Zamku,lecz w dalszych odległosciach ...

Falkhor    63

Dubi - jakiś czas temu w MBP byłą wystawa 'Łańcut - stan wojenny w fotografiach i dokumentach', jakoś tak. Była tez wystawa - Honorowi obywatele. Można tam było trochę popatrzeć na starsze zdjęcia ;)

darekielb - Hmmmmm... no nie wiem, czy Zamek by się posunał do tego, by preparować jakieś zdjęcia :)

darekielb    13

też mi się tak wydaje, dlatego napisałem że to chyba efekt mojej choroby/zboczenia fotograficznego :) sam nie wiem jak to nazwać ;)