Jump to content
Sign in to follow this  
terelka

39 i pół

Recommended Posts

Guest Godzio   
Guest Godzio

A tak szczerze mówiąc, to Karolak mógłby zająć się śpiewaniem, coś fajnego w tym jest.

terelka    1

Serial jest o facecie, który uświadamia sobie, że za pół roku kończy 40 lat :) I postanawia odbudować sobie życie, wrócić do zony i syna, co nie jest takie proste :) Będzie robił kariere rockową chyba :D

To trzeba pooglądać, bo są gusta i guściki :) Dlatego każdy sam powinien ocenic czy mu sie podoba czy nie.

Kiedyś się skończy napewno :)

Guest Godzio   
Guest Godzio

Jest sobie główny bohater, nazywa się Darek, śni mu się, że ma prawie 40lat i niczego nie osiągnął w życiu.

Pod 'wpływem' snu odchodzi od Kaśki z którą mieszka, i wraca do żony Ani, jednak w domu zastaje Tomasza - który od jakiegoś czasy mieszka z żoną Darka - i swojego syna Patryka. Darek postanawia spędzić wigilię sam, udaje się do monopolowego i kupuje 12piw, że niby 12 potraw... jednak nie może sobie z sobą poradzić i idzie pod dom żony i syna, spotyka tam młodą kobietę, która spacerowała akurat z psem, rozmawiają i Paula zaprasza Darka do siebie, piją piwo, rozmawiają i śpiewają.

Darek budzi się w samochodzie, nie wrócił do byłej dziewczyny, paula zaprosiła go na śniadanie. Darek myśli jak i co musi zrobić, aby móc wrócić do żony, wymyślił że powinien być kimś po+ważnym. Jednak potrafi grać tylko rocka. Wieczorem wykonuje swój stary przebój pt. 'Anarchia', publiczność jest zachwycona, Darek postanawia reaktywować zespół. Dzwoni w tej sprawie do starych znajomych, jednak jedni nie mają czasu, mają swoje rodziny, biznesy, jedni mieszkają na dworcu, a inni są na niego obrażeni.

Czytałem streszczenie odcinków na jakiejś stronce i starałem się przepisać je własnymi słowami :)

darekielb    13

Kiedyś się skończy napewno :)

To jest pewne w końcu to nie "moda na sukces" :)

Ja nie oglądałem jeszcze tego filmu, ale może się skuszę :)

terelka    1

Mi został jeszcze ostatni odcinek do obejrzenia, a tak już nadrobiłam cały sezon 2 :D fajny film, losy Darka się deczko pokomplikowały, ale myślę, że wyjdzie na prostą :( juz sie kolejnego sezonu doczekać nie moge :)

kalka3dbms    3

ja też czekam na kolejny sezon

a swoją drogą dobrze, że zamienili B27 na Afromental - to przynajmniej jako tako dobry zespół;)