Jump to content
Sign in to follow this  
Jowita

Gdzie w Łańcucie zrobić prawo jazdy?

Recommended Posts

SunShine    0

Był już ten temat :) polecam ośrodek szkolenia kierowców BEST i zapraszam do wątku

http://www.forum.lancut.org/szkoly-jazdy-t-1179.html

Wysoki poziom nauczania i przesympatyczna atmosfera :D do dziś mam kontakt z moim instruktorem, no i bardzo wysoka zdawalność, zreszta w tym linku już jest wiele napisane o różnych ośrodkach szkolenia :)

Załozyciel tego wątku równiez wybrał BEST i zdał za pierszym razem :P

MARIA    0

witam

a ja się wyłamałam i poszłam na kurs prawa jazdy do nowopowstałej szkoły jazdy NOVA z siedzibą przy ulicy Cetnarskiego i... wcale nie żałuję. Świetny instruktor pan Krzysiek, pani z biura też niczego sobie. zdałam za pierwszym razem!!;)

z tego co wiem to też mają wysoką zdawalnośc.

polecam gorąco i pozdrawiam

Falkhor    63

MARIA - Czasem trzeba się wyłamać, wiec teraz możemy już mówic, że i BEST jest ok, i NOVA jest OK :D Wybór jak zwykle pozostaje klientowi :)

pezet    0

jesli moge cos doradzic niezly jeszcze z czasow mojego mieszkania w Lancucie byl AutoFan. i pewnie dalej jest. mysle ze obczajacie gdzie to jest, jesli nie to ten osk znajduje sie kolo plantow obok miejsca gdzie zawsze staly taxowki. i jesli moge doradzic instruktora bierzcie mistera Musz'a. prywatnie kolega wiec zrobie mu reklame ;d publicznie sympatyczny gosci i bardzo dobry instruktor :)

Falkhor    63

Tak sobie to czytam i się zastanawiam, czy Łańcut nie ma bardzo komfortowej sytuacji :) Pi razy drzwi mamy 3 lub nawet 4 dobre lub bardzo dobre szkoły dla kierowców. Może nie widac tego w postaci dobrej jazdy na drodze :):D ale kurcze, jaki wybór. Nawet w Rzeszowie nie wiem, czy jest aż tyle szkół na mieszkańca co w Łańcucie :P

AlexanderS    0

w TMRze no jest szkola jazdy ale co do efektywnosci to nie jestem zbyt pewien jesli ktos liczy sie z kasa a nie z efektem to niech tam idzie ale ja polecam OSK Nova przy Cetnarskiego 6 . maja bardzo wysoka zdawalnosc ( 3 miejsce w powiecie łańcuckim wg WORD względem zdawalności) serdecznie wszystkich zapraszam sam tam robie kurs http://www.osknova.pl/

Ania18    0

ja również polecam BEST jak najbardziej :P zdałam za 1 razem a co do atmosfery jaka tam panuje to mogę tylko potwierdzić opinie jakie Wy tutaj macie :) po prostu super:)

przed wybraniem sie na kurs też troche tutaj zasięgłam informacji właśnie z tamtego poprzedniego tematu :P w każdym razie kto wybierze BEST na pewno nie pożałuje :)

BEST IS THE BEST! :P:D

ala3542    0

Cześć.:) Właśnie mam zamiar zapisać się do szkoły jazdy w Łańcucie i nie wiem na którą się zdecydować, z waszych postów wynika że najpopularniejsza jest chyba szkoła Best ale ostatnie posty pisane były dosyć dawno więc może coś się zmieniło. Proszę was o radę i o opinie na temat łańcuckich OSK

Qmar    0

Jak juz mówiłem ja robiłem we Fiaciku i było super spoko. Duzo soob poleca besta ze znajomych. Niektóre tez mówią o Rondzie ze dobre ale z tego co wiem Rondo i Best zbytnio sie nie lubia. Osobiscie to tam gdzie ja robiłem prawko albo ten jakze popularny Best.

ala3542    0

:)Właśnie słyszałam ostatnio że w WORD w Rzeszowie nie chwalą Ronda nie wiem czy to tylko plotka czy tak naprawdę jest.

Czy poza Qmarem nikt już z tego forum nie robił prawa jazdy i nie może się podzielić opinią na temat kursu? Jeśli macie jakieś informacje na temat łańcuckich OSK to piszcie, liczę na waszą pomoc.

Qmar    0

Moge sie zalozyc o grubą kase ze SunShine bedzie polecac Besta :P i nie sadze zeby pozostał Ci inny wybór niz ten co ja zaproponowałem ;) a czy inni odpisza? ostatnio mało tych starych uzytkowników pisze cos na forum a szkoda.

SunShine    0

Oj qmar, na dzień dzisiejszy wiem niewiele, oczywiście polecam Besta, bo wiem, że nadal są świetną firmą od znajomych, którzy tam robili, atmosfera nadal przemiła i poziom nauczania wysoki, ale wiele się zmieniło odkąd prawo jazdy zrobiłam, doszli nowi instruktorzy ;) nowe samochody (jak chyba wszędzie) i nie orientuje się teraz w cenach kursu w poszczególnych firmach, przedtem miałam rozeznanie a teraz mnie już to tak nie interesuje. Chyba że prawo jazdy na motor ;) ale to na wiosnę...

I qmar nie odzywałabym się ale szkoda mi twojej grubej kasy :P fascynacja przechodzi po roku ;)

Falkhor    63

Mówiąc obiektywnie - BESTa widzę chyba najczęściej na łańcuckich drogach i na odcinku Łańcut - Rzeszów. Często widzę też jazdy na placu, co mi podpowiada, że jest to szkoła kierowców bardzo często wybierana. Z własnym, wygodnym placem manewrowym. Cen, niestety, nie znam.

ala3542    0

Może orientuje się ktoś kiedy rozpoczynają się najbliższe kursy w szkołach Rondo i Best i jakie tam są ceny kursów tzn. w której jest taniej?

karolina    0

ja obecnie robie prawko w BESCIE jestem juz w trakcie jazd i placilam 1200.

nie orintuje sie jak jest w rondzie. zeby sie dowiedziec kiedy jest najblizszy kurs w bescie musisz pojsc sobie pod BESTA tam maja zawsze reklame z data rozpoczecia najblizszego nowego kursu (ul dominikanska) polecam naprawde best jest wporzadku, bardzo fajni ludzie tam pracuja. jestem zadowolona i nie poszlabym nigdzie indziej. wszyscy moi znajomi tam robili prawko i kazdy jeden jest zadowolony :)

anulka82    0

Ja robilam prawko w rondzie i wiem ze nie jest najwazniesza szkola w jakiej sie robi ale instruktor z ktorym sie jezdzi. na poczatku przydzielili mi jednego instruktora z ktorego bylam niezadowolona. czesto odwolywal jazdy i prawie nic mi nie tlumaczyl. zmarnowalam okolo 20 godzin jazd. poszlam do biura i powiedzialam ze chcę aby mi zmieniono instruktora. przydzielili mi Piotrka K. sytuacja wygladala zupelnie inaczej. bardzo szybko skonczylam pozostale godziny, piotrek mi wszystko wyjasnil i zdalam za pierwszym razem. Niedawno piotrek z innym instrukotrem odeszli z ronda i otworzyli swoją szkole "SPEED". W 100% mogę teraz polecać tą szkołe bo wiem ze prowadzą szkolenie bardzo profesjonalnie i sprawnie. kurs kosztuje u nich 1050 zl i na pewno dorzucają w tej cenie kilka godzin grartis. Polecam O.S.K "SPEED" :-)

l__s2    15

A ja polecam OSK NOVA, ja robiłem tam kurs pod koniec poprzedniego roku i zdałem za pierwszym razem, serdecznie polecam :)

Falkhor    63

Kurcze :) Jak na takiej wielkości miasto całkiem sporo u nas tych szkół jazdy ;) To bardzo dobrze - jest wybór, jest konkurencja :)

Falkhor    63
wykłady trwają tylko 1,5-2 tygodni

Hymm... a to nie jest za krótko? Zwłaszcza gdy mamy osobę, która całe życie jeździła np. PKP?

Agusia    0

hmmm co do tego pytania czy w OSK SPEED wyklady nie trwaja za krótko to wcale to nie ejst to krotko bo jest przerobiony caly material ktory jest w innych szkolach tylko w szybszym czasie tzn wyklady sa codziennie jesli uczestnikom tak pasuje:) ;) wiem bo sama koncze tam kurs i jestem bardzo z tego osrodka zadowolona:) sama cale zycie jezdzilam autobusami takze nie mieli łatwego zadania zeby mnie wszystkiego nauczyc bo nigdy wczesniej nie siedzialam za kierownica:P:P ale dali rade :) POLECAM!;)