Jump to content
Sign in to follow this  
Jowita

Gdzie w Łańcucie zrobić prawo jazdy?

Recommended Posts

raf_lancut    0

ja osobiście uważam żę najlepszym miejscem do zrobienia prawa jazdy w Łańcucie jest O.S.K.Speed,jestem już na "wylocie" i uważam,że wybrałem dobry ośrodek i gdybym miał komuś polecić to tylko i wyłacznie to miejsce,jest tutaj super cena bo 1050zł a w tym są wszelkie materiały do nauki +2h jazdy gratis,ponadto instruktorzy indywidualnie podchodza do kazdego kursanta dzięki czemu kazdy podczas kursu czuje sie naprawde komfortowo, kolejnym mega + jest szybki i naprawde profesjonalny tok trwania całego kursu na prawo jazdy i niemal że co dwa tygodnie organizowany jest kolejny kurs...a jesli komus sie wydaje ze wyklady sa nudne i jazda trudna,to wrecz przeciwnie,na wykładach jest naprawde mila atmosfera i mozna sie dowiedziec sporo rzeczy a w trakcie jazdy wszystkie rzeczy ktore wydaja sie byc trudne,skomplikowane dzieki Piotrkowi i Darkowi staja sie sprawa naprawde latwa i przyjemna..także polecam a wrecz zachecam do skorzystania z O.S.K Speed

jesli chcecie sie dowiedziec czegos jeszcze na ten temat piszcie,chetnie odpowiem na wszelkie pytania

Ktoś2_91    0

Również polecam OSK SPEED :]

Wykłady trwają krótko, ale są prowadzone naprawdę dobrze ;)

Jeśli chodzi o jazdy to również nie mam żadnych zastrzeżeń. No i trzeba dodać, że instruktorzy mają dużo cierpliwości ;)

Ogólnie miła atmosfera, zero stresu, konkurencyjna cena i godziny gratis :)

POLECAM! ;]

upsss69    0

Zgadzam sie z poprzednimi postami i równiez polecam OSK SPEED:) nauka jazdy w tej szkole jest naprawde super,wykłady sa ciekawe:) trwaja krótko:),a jazdy bezstresowe:D insturktorzy sa bardzo wyrozumiali i cierpliwi to chyba najwazniejsze:D takze jesli zalezy wam na tym aby szybko miec prawko to wybierzcie OSK SPEED bo naprawde warto:);):);)

GORACO POLECAM:)!

Guest Mongol   
Guest Mongol

:blabla: oraz :lol2: i jeszcze :rotfl2:

No tak - teraz to na pewno wszyscy pójdą robić prawko w jakimś OSK SPEED bo 3 nowych użytkowników na forum NFM (każdy po 1 poście) napisało, że tam super... ;) :rotfl2:

Agusia    0

heh;/ ale wy macie juz problemy chyba kazdy pisal to co uwazal no nie?? a pozatym to nie byly 3 osoby tylko wiecej. jak macie problem to po co wogole zaczynacie taki temat?? jak ktos sie wypowiedzial co sadzi to wy z marketingiem wyskakujecie..hmmm a SPEED i tak jest najlepszy :clapping::clapping:;p

Guest Mongol   
Guest Mongol

Jaką rzetelność mogą mieć te "opinie" (na temat tego speeda) osób które nigdzie więcej się nie udzielają na forum?*

Wiele innych ciekawych tematów, a tutaj tylko o szkole jazdy łaska się odezwać... 8)

Słowem: zero wiarygodności. Prędzej jakaś reklama.

* z tego co zauważyłem tylko 1 aktywny forumowicz (sunshine) poleca tę szkołę.

Qmar    0

Agusia po 1 chyba nie rozumiesz co tu sie pisze - kilka osob ktore maja raptem od 1 do 5 postów chwala szkołe ale nic poza tym nei pisze ciekawe? moze sprawdzic trzeba ip ?

po 2 odzwyki typu "ZAL" są nie na miejscu i na poziomie emo neo dzieci

po 3 nikt nie kwestionuje ze szkoła SPEED jest zła tyle ze kilka ostatnich wypowiedzi nie są za bardzo wiarygodne i tyle

SunShine    0

Mam nadzieje że moja wypowiedź jest wiarygodna :)

No trochę dziwne te wątki, biorąc pod uwagę całą aktywność tematu. SPEED to nowa szkoła, a konkurencja duża. Ja osobiście znam jednego ich instruktora i parę kursantów którzy zdali u niego za pierwszym razem. Młodzi, ambitni a zarazem profesjonalni :D sympatycznie i fachowo, a do tego konkurencyjna cena kursu. Tyle mogę powiedzieć, myślę że warto rozważyć ich ofertę i zaoszczędzić przy tym trochę kasy.

Falkhor    63

Agusia

wszyscy poklocmy

Nie skorzystam z Twojego zaproszenia albo podżegania do kłótni i się nie pokłócę :)

Fakt - jak ktoś korzysta z forów - takie 'notki' z kont z 1 postem to faktycznie są niewiarygodne za bardzo :D SunShine to co innego :)

Hmmm... sumując:

Rondo

Speed

Fan

Best

Nova

Coś pominąłem? :D Wybór spory :D

anulka82    0

Hmmm... sumując:

Rondo

Speed

Fan

Best

Nova

Coś pominąłem? :D Wybór spory :)

tak:

fiacik

expert

system

jeszcze te 3 czasem widac

Falkhor    63

Dzięki za uzupełnienia :)

Rondo

Speed

Fan

Best

Nova

Fiacik

Expert

System

No to jest tego BARDZO dużo :D czytając wątek - Best i Speed są raczej w czołówce. Expert, Nova i Fan to takie middle class :D I Fiacik, System z Rondem zamykają stawkę.

Falkhor    63

Demonesssa - Ja robiłem prawko jeszcze w Rondzie :) Też chwilę temu się to działo i wspominam całkiem przyjemnie.

main    0

Ja mogę polecic 2 szkoły BESTa(bo to moj obecny sasiad :) i Mariusz uczył mnie jezdzic) a także nowopowstałego SPEEDa bo to moj kumpel od lat i wiem że chłopak robi to solidnie i ma wysoką zdawalność ;)

aga    0

Mówcie co chcecie ale najlepsza jest NOVA,cierpliwi instruktorzy,miła atmosfera ,profesjonalnie,bezstresowo i najważniejsze wysoka zdawalność, bardzo bardzo gorąco polecam :!!:

maciej    32

Nowo przybyła koleżanko aga, a hmm masz porównanie do konkurencji ? Takie obiektywne, że piszesz np cierpliwi instruktorzy , bezstresowo itd. ? Tak to może każda szkoła jazdy się reklamować :P Może powiesz z życia, gdyż rozumiem że sama tam zdawałaś i masz z życia wzięte pojęcie o tej szkole , a nie tylko zwykłe znane już regułki. Czekamy na "reklamę" w dobrym stylu :D Bo ta wyżej to jest z deka niesmaczna...

Grzegorz    0

Polecam BESTA bezwzględnie, pełen profesjonalizm i jakość, nie zajmują się banałami tylko po prostu szkolą w zdrowej atmosferze gdzie inni forumowicze chcąc zareklamować szkołę, którą polecają piszą ,,miłej” dla mnie to słowo bardziej jest adekwatne do kawki ze znajomym, a nie o to tu chodzi :D Następnie full(praktycznie wszyscy"licząc na dziesiątki":P) znajomi robili tam prawo jazdy łącznie ze mną i nie znalazła się osoba która byłaby niezadowolona z ich usług, tym którym się nie powiodło za pierwszym razem (mniejszość zaznaczam) nie obwiniali jakości szkolenia tylko fakt własnego zaangażowania w kurs(dostaniecie tam realną ocenę instruktorów). Ktoś tam wcześniej pisał cenę kursu na forum, nie zapominajmy że za jakość trzeba zapłacić, każdy doskonale to wie i co tu więcej pisać:D a różnice cenowe między OSK w Łańcucie z tego co wiem to sprawy bardzo niewielkie. Jeśli natomiast chodzi o sferę techniczną to śmigają wyłącznie Peugeotami z klimą i 16V (dla zaawansowanych motoryzacyjnie :D) czyli nie wiem czy jakakolwiek szkoła w rejonie ma taką wypas flotę;) Zresztą zdawalność opublikowaną w Nowinach przez WORD Rzeszów mówi sama za siebie, a bezkompromisową dominację zobaczycie sami jak zaczniecie u nich kurs po ilości osób które się tam szkolą. Wybór należy do was AHOJ przyszli kierowcy :D:D:D

main    0

Oj kolego słabo jestes doinformowany i chyba nie sprawdzales oferty OSK SPEED. Mają również w najlepszej salonowej specyfikacji :D czyli z klimatronikiem, silniki 16v, na alusach itp :D i chyba najmlodsze z najmniejszym przebiegiem, wiec i najmniej wytłuczone :D

Grzegorz    0

A no fakt speed nowa szkoła w Łańcucie, przeoczyłem:D. Tak czytam posty w tym temacie i zauważam, że wiele osób oponując za daną szkołą nie wyraża własnych obiektywnych poglądów tylko skupia się na tym żeby znaleźć haka na drugiego. Powiem tak, być może i nie jestem jakoś super doinformowany no i masz rację mają w ofercie 2 samochody z bogatym wyposażeniem, ale nie w najlepszej specyfikacji jeśli chcemy być dokładni;) Razi mnie to że ja napisałem posta obiektywnego to co ja sądzę o szkole którą pochwalam, wyszczególniłem wiele kwestii na jej temat, kolega wyrywa mi zdanie z kontekstu pisząc: "i chyba najmłodsze z najmniejszym przebiegiem, wiec i najmniej wytłuczone'' Zaglądałem na stronę OSK speed i to "chyba" jest przez wielkie "H" z tego co zauważyłem samochody są na rejestracjach Stalowowolskich czyli UŻYWANE, a więc co z tego wynika?? :D:D:D mogą mieć(a nie muszą zaznaczam) duże przebiegi no i rocznik starszy niż 2009 co mnie zresztą i tak nie interesuje:) Ja śmigałem na wypas furach, każda salonowa:D:D i miałem ich w BEŚCIE o wiele więcej do wyboru niż tylko >>2<< :D:D:D :amen:

Pozdro dla kursantów:P:D

darekielb    13

A no fakt speed nowa szkoła w Łańcucie, przeoczyłem:D.

Ja śmigałem na wypas furach, każda salonowa:D:D i miałem ich w BEŚCIE o wiele więcej do wyboru niż tylko >>2<< :D:D:D :amen:

Teraz sam zobacz, co napisałeś i pomyśl drobinkę :D

Zapewne mało, która jak sam zauważyłeś "nowa szkoła" nauki jazdy zaczyna od większego taboru :)

Widziałeś jakąś firmę, która na samym starcie miała tyle samo sprzętu, co później? ja nie :) a to, że posiadają 2 samochody wcale nie znaczy, że są gorsi :D

PS. i co komu z tych wypasów? ja uczyłem się jeździć Polonezem, zdawałem Puntem II i jakoś się dało ;)

Sam sprzęt nie zrobi z człowieka kierowcy :D