Jump to content
Sign in to follow this  
Jowita

Gdzie w Łańcucie zrobić prawo jazdy?

Recommended Posts

Gall    0

Czy ktoś może szkolił się w EKSPERCIE ? Ja mam zamiar tam zrobić kurs i proszę o opinie o tej szkole. Pozdrawiam

iDRIVE    0

Witam.

Zauważyłem, ze powrócił temat prawa jazdy. Jeżeli masz problem z podjęciem decyzji proponuje zaglądnąć do nowej szkoly jazdy iDrive. Jestem jej właścicielem. W obecnej chwili jako jedyna szkoła w powiecie łańcuckim posiadamy w swojej ofercie symulator do nauki jazdy.

Zapraszam i pozdrawiam.

Tu jeszcze maly artykuł na nasz temat: artykuł

Grzegorz    0

Witam wszystkich!!

Mój ulubiony temat ruszył :ale_widok: jee ;):D Oczywiście polecam koledze Gallowi OSK BEST co do jakości szkolenia OSK EXPERT nie będę się wypowiadał bo nie znam osób które się tam szkoliły, a plotek nie wprowadzam do obiegu bo to według mnie jest jedno z najgorszych przestępstw;) A co do BESTU to mam kompleksowe doświadczenia i z czystym sercem mogę polecić!. We wcześniejszych postach jest wszystko opisane co do jakości ich szkolenia.

Wow widzę, że OSK speed hmmm... jak to ująć (zdublował się, a może rozdzielił na dwie odrębne szkoły) Jeden szefo ma teraz speeda, a drugi iDriv'a, gdzie krótki czas temu obydwaj byli właścicielami OSK SPEED. Ciekawe co było przyczyną rozstania po tak krótkiej współpracy, jeśli w przyszłości ma to rzutować na jakość szkolenia, bądź miało skutek już w przeszłości;).

Przeczytałem artykuł zamieszczony przez Klucz łańcucki, gdzie Pan Piotr Kolek(we wcześniejszym poście podaje link) chcąc zareklamować swoją firmę piszę: Nie jesteśmy kolejnym klonem szkoły jazdy Zastanawiam się jak to ma się do OSK iDriv'a(OSK Pana Piotra) skoro to jest kolejna szkoła jazdy w Łańcucie:D:D:D:D:D:D:D

PoZdRo dla TEAM BEST :D

SunShine    0

Myślę, że w tym stwierdzeniu "Nie jesteśmy kolejnym klonem szkoły jazdy" chodzi o to, że ten ośrodek po prostu wyróżnia się innowacyjnością wśród innych ośrodków szkolenia przez wprowadzenie symulatora ;)

Grzegorz    0

Racja, tak też można to interpretować;) tylko moim skromnym zdaniem mówienie przez nowicjuszy zaczynających zabawę, iż nie jesteśmy kolejnym klonem szkoły jazdy argumentując to zakupem pomocy dydaktycznej(aczkolwiek symulator to fajna sprawa) jest tak trochę cwaniackie i bez respektu nad starymi wyjadaczami:D

main    0

Grzegorzu sam stwierdziles ze iDrive powstało z rozłączenia OSK SPEED ,wiec wlasciciel iDrive nie jest nowicjuszem w tej branży, ma również za sobą prace w OSK RONDO, pozatym m.in właśnie posiadanie symulatora(miałeś z nim styczność, jeżdziłeś??) odróżnia tą szkołę od innych.

Grzegorz    0

Owszem powstało z OSK SPEED który był na rynku rok czasu no i z tego co wiem to Pan Piotr Kolek też nie miał dużego stażu w OSK RONDO porównując ile lat praktyki instruktorskiej mają instruktorzy z BESTU ;)

Nie jeździłem na symulatorze do szkolenia, ale do gry tak no i myślę że to jest praktycznie to samo tylko z inną trasą:) ale na pewno jest to fajna sprawa. Jednak tak myślę, że symulator jest dla osób które naprawdę nie mogą sobie poradzić z samochodem i sytuacjami na drodze, a nic nie zastąpi prawdziwego wyzwania (ja+eLKA+instruktor):D

Bardzo dużo ostatnio się mówi, że szkoły jazdy nie uczą prawidłowego zachowania się w ruchu drogowym tylko jak zdać egzamin. Potwierdza to moją wcześniejszą wypowiedź, że nic nie zastąpi normalnej jazdy. Jednak jeszcze raz powtórzę, że faktycznie jeżeli ktoś zupełnie nie czuje bluesa za kółkiem to symulator może w jakiś sposób pomóc.

main    0

I tu jestes w totalnym błędzie, symulator nie jest grą komputerową, jak need for speed itp serie gier. Masz kierownice + 3 pedały (jak w prawdziwym aucie) lewarek zmiany biegów o klasycznym 5 biegowym ulożeniu H + wsteczny, miedzygaz, półsprzegło, itp. Pozatym sygnalizacje swietlna znaki i normalny ruch uliczny. Twoje porownanie do gier ma sie mniej wiecej jak porownanie gry Flight Simulator i wojskowych trenazerow lotniczych ;) nie powala grafiką ale jest 100% bardziej realistyczna.

iDRIVE    0

Fajnie że na nowo rozwinął sie temat prawa jazdy w Łańcucie.

Zaczne od samego początku. Po pierwsze to zapraszam cie do nas do biura gdzie możesz sobie wypróbować symulator i stwierdzić czy faktycvznie jest to kolejna gra. Inaczej nie wypowiadaj sie na temat o ktorym nie masz pojecia. co do mojego stwierdzenia, ze nie jesteśmy kolejnym klonem szkoły jazdy to daj nam troszke czasu. Jesteśmy na rynku od dwoch tygodni a sporo wyprzedzamy konkurencje. Co potywierdza olbrzymie zainteresowanie nami przez kursantów. Mamy już w planie kolejne unowocześnienia jednak daj nam troche czasu. Piszać ze symulator nie zastapi prawdziwej jazdy samochodem to w zupełności sie z tobą zgadzam. Symulator jest tylko i wyłącznie uzupełnieniem naszej oferty. Pomaga on oswoić się kursantom z samochodem i ruchem miejskim. faktycznie przeznaczony jest dla osób ktore dopiero zaczynają swoją przygode za kierownicą. Symulator który posaidamy byuł prezentowany w tvn turbo. W całej Polsce cieszą się one olbrzymią popularnością i jeszce nikt z kupujących nie żałował zakupu. Poza tym pozwala on w durzej mierze oszczedzic auto, ktore najbardziej jest "katowane" w pierwszych godzinach szkolenia kandydatów na kierowców.

Co do mojego doświadczenia to wynosi ono blisko 3 lata. A co do prowadzenia OSK to nie wystarczy samo doświadczenie w pracy jako instruktor.

Jezeli jeszce masz jakies wątpliwości to zapraszam do nas do biura.

Ciekawy jeszce jestem czy zmienisz zdanie na temat "tej gry komputerowej" jeżeli kiedyś BEST zdecyduje sie na jej zakup.

Zazwyczaj nie lubie "gdybać" ale podejrzewam ze gdyby to jednak BEST (ktorego tu cały czas wychwalasz pod niebiosa a nie masz zadnego porównania) wprowadził jako pierwszy symulator do swojej oferty to byś tu ćwierkał jako to oni są przed innymi szkołami. Ale to tylko moja opinia.

Pozdrawiam.

KatMajster    0

No fajnie ze jest symulator - ale nadal wg mnie przynajmniej liczy się sama osoba egzaminatora. Lepsza godzina jazdy autem po miescie z doświadczonym isntr. niż 2 godziny symulatora. Ale to podkreslam moja opinia.

iDRIVE    0

Chce podkreślić jeszcze jedną rzecz bo czegoś tu większość z was nie rozumie. Symulator jest uzupełnieniem kursu i korzystanie z niego jest wliczone w cenę. Kursant odbywa oczywiście normalne szkolenie teoretyczne i praktyczne w samochodzie (peugeot 207) w ilości godzin przewidzianych w rozporządzeniu o szkoleniu i egzaminowaniu...

Ilość godzin wykorzystanych na symulatorze w żaden sposób nie zmniejsza ilości godzin w prawdziwym samochodzie!!!

KatMajster    0

Ja nie mowie ze zmniejsza czy coś ale po prostu jest to pewnego rodzaju bajer ktory moze przyciagać klienta. Urządzenie sprytne fajne kolorowe gra i buczy, jako ciekawostka ok :)

Grzegorz    0

hMmmMmm zacznę tak jestem dość dobrze poinformowany jeśli chodzi o myśl technologiczną, ze względu na tok mojego kształcenia. Ale nie o mnie tu chodzi. Mianowicie ja mówiłem nie o symulatorach PC tylko o autonomicznej stacji, skonstruowanej na wzór danego pojazdu. Skoro się tak nie znam to powiem że symulator na którym sobie jeździłem był praktycznie wierną kopią samochodu, a nie 3 LCD z kokpitem takim który wykorzystuje się do gier(kolumna kierownicy, lewarek zmiany biegów, pedały) ponadto mój symulator miał opcje zmiany na prawdziwy ruch uliczny inżyniersko-technicznej kwestii wdrażania oprogramowania nie będę tu omawiał bo nie ma sensu:D:D:D:D Posiadany przez was symulator był pewnie w TVN TURBO jednak jest on okrojoną wersją prawdziwych symulatorów (tylko nie żadnych PC-podobnych!!:D)

np.http://www.truckfocus.pl/news,2563,symu ... owcow.html <- tam jest obrazek z kabiny można sobie powiększyć:)

Rozumiem jesteś właścicielem firmy i każdy dba o swoje. Jednak twoja opinia będzie zawsze subiektywna na forum jak by nie patrząc. Istniejecie dwa tygodnie a już mówicie o sobie że wszystkich wyprzedzacie, moim zdaniem tak nie przystoi jeszcze jak to mówi właściciel.

Zainteresowanie to wiem że ma BEST po zaobserwowanych tłumach które maszerowały na wykłady :D:D:D:D a ja łącznie z nimi:D

Ps. zdałem egzama na prawko więc nie myślę już odwiedzać OSK

Dokładnie popieram słowa KatMajstra

Jeżeli mieliby pierwszy symulator to nie powiedziałbym, że są najlepsi bo mają symulator LOL2:P:P:P :D:D:D:D:D

iDRIVE    0

Oczywiście zdaje sobie sprawe z tego że moja opinia bedzie traktowana jako subiektywna. Istniejemy dwa tygodnie i owszem uważam ze wyprzedamy konkurencje i bedziemy robić to dalej. Szkolenie przyszłych kierowców nie musi polegać na schemacie - 30 teoria + 30 praktyka + 5* egz="swietny kierowca". Z mojego krótkiego 3 letniego doświadczenia wiem że kursantom można zaoferować dużo więcej, co bedziemy z czasem udowadniać.

Nie mow mi ze nie przystoi krytykować konkurencji. Konkurencja została gdzieś na poczatku lat 90-tych i jedzie na wyrobionej wczesniej opinii. Patrząc z twojego punktu widzenia (lata doświadczenia), to jedyne szkoły ktore moga sie liczyć to: fiacik (1991r), rondo (1991r) i autofan (1992r) Reszta łącznie z BESTEM (2006r) powinna być daleko w tyle. Kazda szkoła jest taka sama. Klony fiacika, ronda i autofana. Właściwie to kursant moze zapukać do każdej szkoły i otrzyma w niej to samo. Taka jest prawda i mozesz polemizować. Ceny podobne, zdawalność podobna, samochody takie same... znajdz mi kogos kto oferuje cos wiecej...

Jeśli chodzi o BESTA to dla mnie jest wzorem szkoły, bo w ciągu 3 lat z niedużym haczykiem pięknie wbił się na rynek (oferując to samo co reszta).

Co do naszego symulatora to i owszem nie jest to symulator na podzespołach samochodu. W obecej chwili jest to jedyna dostępna na polskim rynku wersja symulatora. Jezce raz podkreślam ze ten symulator ma na celu zapoznanie kursanta z autem i podstawami jazdy. I ten sprzet w 100% spełnia to czego od niego oczekuję jako instruktor.

Jeszcze raz zapraszam Cie do nas do biura na próbną jazdę symulatorem.

Nigdzie nie napisałem że jesteśmy najlepsi. Napisałem tylko ze wyprzewdzamy konkurencje i bedziemy starać sie to robić dalej.

Tyle w tym temacie z mojej strony.

pablo    0
że ma BEST po zaobserwowanych tłumach które maszerowały na wykłady a ja łącznie z nimi

To robi się trochę nudne i zaczyna być reklamą i to nazbyt nachalną :)

Zapytanie do iDRIVE ile obecnie kosztuje kurs na kat. A

Może być na PW :D Sorki, że tutaj ale nie mam czasu na łażenie i porównywanie cen

dzięki

Guest Bake   
Guest Bake

a moim zdaniem przydatna ciekawosctka. Sam 1 raz za kółko wsiadłem na kursie prawka i nie miałem pojęcia jak jechać. Po co palić sprzeglo, dusić silnik denerwować się jak mozna tozrobicw symulatorze...

iDRIVE    0
a moim zdaniem przydatna ciekawosctka. Sam 1 raz za kółko wsiadłem na kursie prawka i nie miałem pojęcia jak jechać. Po co palić sprzeglo, dusić silnik denerwować się jak mozna tozrobicw symulatorze...

Właśnie o to mi chodzi.

Grzegorz    0

I właśnie jak sam zauważyłeś BEST wbił się na rynek wzorcowo, czyli musieli coś oferować co innym brakowało dzięki temu odnieśli sukces i dalej go odnoszą:) Podczas kursu który u nich robiłem odjechali całkowicie od przestarzałego typu szkolenia. Wzór który podałeś 30 teoria + 30 praktyka + 5* egz="swietny kierowca" odbiegał od ich toku kształcenia, jednak pewne elementy były zachowane.

Trzeba jednak pamiętać, że jak rewelacyjnego nowoczesnego typu szkolenia byś nie miał jeżeli sam coś do niego nie wniesiesz i się nie przyłożysz to i tak nic nie osiągniesz to mi powtarzali w BESCIE kiedyś w przedszkolu i teraz na studiach:D:D, a więc "zacząłem od przedszkola i kontynuuje do teraz " :D

To robi się trochę nudne i zaczyna być reklamą i to nazbyt nachalną :)

PABLO

Ja wyrażam własne zdanie, a nie reklamuję:D jeśli są dla ciebie nachalne trudno, chcę tylko powiadomić wszystkich jakie są realia, których sam doświadczyłem.

Jeśli mówisz tu o reklamie to proszę poczytaj uważnie inne posty niż tylko moje :D i komentuj innych forumowiczów niż tylko mnie bo inaczej pomyślę, że specjalnie to robisz:P:P:P:P:D

SunShine    0

eh Grzegorz, nie doubluj własnych postów, wiem ze jesteś zafascynowany swoją szkołą jazdy ale do innych nie wiem jakie masz porównanie. Ja też robiłam w BEŚCIe prawo jazdy, zdałam i teraz muszę jeździć trochę inaczej żeby przetrwać w "ulicznej dziczy". I to jest normalne. Mnie też męczą Twoje posty, co za dużo to nie zdrowo, wiem że BEST jest bardzo dobrym ośrodkiem szkolenia ale nie zmienia to faktu że iDRIVE ma ciekawą ofertę.

Grzegorz, strasznie do tego emocjonalnie podchodzisz i powiem Ci że jakbym rozważała teraz jaką szkołę wybrać to Twoje posty były by raczej anty reklamą bo "wieszasz" się na każdej innej poleconej szkole. I o zgrozo ja też tak kiedyś robiłam świeżo po kursie ale to nie jest obiektywne podejście.

A poza tym skąd wiesz że inni nie przykładają się do swojej pracy? Tylko Ty i "best team" macie na to monopol? Moim zdaniem iDRIVE również się przykłada co zresztą widać że chce zaoferować coś nowego i nie idzie na łatwiznę. Przecież BEST też kiedyś zaczynał i wiem jak to wyglądało bo ja byłam jedną z pierwszych kursantek.

I fajnie by było jakbyś przyjął do wiadomości że ktoś może mieć inne zdanie, ale znając życie zaraz mi odpiszesz i powalisz wszystkie moje argumenty swoim doświadczeniem i wiedzą.

Falkhor    63

Jest na plus, że IDRIVE nie udaje kogoś, kim nie jest. Jak ktoś kiedykolwiek prowadził swój biznes wie, że trudno reklamuje się swój produkt nawet informując o nim bo to już jest widziane jako nachalna reklama :) Z resztą podoba mi się uczciwość szefa firmy, który przedstawia się od razu i wiadomo, że jego zdanie będzie subiektywne ALE trzyma poziom i mimo wszystko jest dość rzeczowy. Czy wiesza się i czepia każdej innej szkoły? Sam przyznał, że wszystkei szkoły są do siebie baaaardzo podobne (jego własna również). Jedyną ciekawostką jest ów symulator, który jednym się podoba a dla drugich jest to bez znaczenia. IDrive to bardzo młody gracz na naszym szkoleniowym podwórku. BEST ma lata doświadczenia, popularnych i znanych instruktorów i zasadniczo wystarczy, że pojedzie na poczcie pantoflowej. Powiem, jak SunShine - BEST jest bardzo dobrym ośrodkiem, ale IDrive ma ciekawą ofertę. Nie zgodzę się jednak, Sun, z oceną osoby szefa. Zagrał w otwarte karty i całkiem rzeczowo stara się opisać zalety swojej firmy (nie podszywając się pod Jasiów, Małgosie, Zosie, Cesie, Tosie itp.) :D

SunShine    0

A gdzie ja oceniłam szefa iDRIVE? to że się wiesza na każdej poleconej szkole to do Grzegorza oczywiście :bigyellowgrin: widzę muszę zedytować post, bo są niejasności. Ale na tym symulatorze sama bym z ciekawości pojeździła :)

pablo    0
widzę muszę zedytować post, bo są niejasności

Niekoniecznie - moze ktos nie zakumał więc przeczyta jeszcze raz i jeszcze. :)

Grzegorz

Ja wyrażam własne zdanie, a nie reklamuję jeśli są dla ciebie nachalne trudno, chcę tylko powiadomić wszystkich jakie są realia, których sam doświadczyłem.

Jeśli mówisz tu o reklamie to proszę poczytaj uważnie inne posty niż tylko moje i komentuj innych forumowiczów niż tylko mnie bo inaczej pomyślę, że specjalnie to robisz

Idąc twoim tokiem myślenia powinienem promować te szkoły jazdy, z których korzystałem (LOK i AutoFan) tylko po co.8)

A że komentuje Twoje posty - inni tez to robią i jakoś się nie przy........sz do nich. Po to jest Forum, aby komentować, każdy ma do tego prawo. Daj więc sobie chłopie trochę luzu:D

KatMajster    0

Falkhor - racja plus za nie ukrywanie się pod czort wie jakimi nickami albo tworzenie co jakis czas nowego konta ktoro jednym psotem wyrażałoby swoje super przychylne obiektywne opinie :)

SunShine - Teraz jak zedytowalas to jest to jasne bo przedtem to było tak ze szef firmy jest zafascynowany, rozemocjowany, męczący, 'wieszający' się i nieobiektywny :D :D a tak to taki jest grzegorz i jeszzce prawie taki jak z Twojej sygnaturki :D

Idrive - ale fakt wyluzuj z ta promocja moze dogadaj sie z administracja daj jakis rabat i zamiesc baner z reklama? :)

Mnie w tej dyskusji spodobała się postawa idrajv. Best na tyle obrósł w piorka ze nie bedzie czytac co tam o nim ludzie dyskutuja :D

Wiecie co chyab sie wybiore zobaczyc ten symulator (sorrry ale dla mnie wyglada jak 'la PC) :D Z czystej ciekawosci.

Grzegorz    0

Zróbmy pętlę zwrotną zaglądając do poprzednich kart forum. Czasami człowiek interesuje się starymi śmieciami i zagląda co tam w trawie piszczy w macierzystym mieście Łańcut. Dlatego byłem czytelnikiem tego forum, aby być na bieżąco co tam słychać:D Pewnego razu przeglądając i czytając tematy zobaczyłem "Gdzie w Łańcucie zrobić prawo jazdy?" temat który mnie zaintrygował ponieważ fajowo wspominam czas kiedy ja sam byłem kursantem.

Wypowiedzi były bardzo krótkie i często osoby które je pisały to nowi uczestnicy forum:D więc wiadoma sprawa, owszem ja też nie jestem jakoś zaawansowanym forumowiczem jeśli chodzi o ilość moich komentarzy. Pan moderator prosił o posty które w jakiś sposób są wymagające i rzetelne no i ja siadłem przed komputrem i napisałem coś co by się w miarę czytało i wyraziłem własną opinię dokładnie ją scharakteryzowałem nie porównywałem szkół itd. itp. .. .. . . zaczęła się burzaaa!!:D:D:D kolejne posty starych wyjadaczy forum krótkimi zdankami atakowali Grzegorza, gdzie ja się starałem coś obiektywnego wypocić:) Powiedzcie kto by się nie zdenerwował wy coś tworzycie, a tu jedno lub parę zdanek mało ambitnych gani wasze dzieło. Osobami tymi jeszcze są starzy bywalcy no i wpadłem w SzAł Pał! Postanowiłem wtedy wywalać same argumenty, bo wtedy masz siłę przebicia jeśli znane osoby forum cię atakują, nie miałem pojęcia dlaczego tak jest że to akurat mnie i taka jest nie fajna atmosfera na forum. Niektórym puszczały emocje i mi odpisywali to czy tamto nie chcę mi się już tych słów przytaczać bo po co;) Tak więc reasumując ten mój krzyk był pewnie dobitnym argumentem co innych bardzo raziło, ale otwierajmy szeroko oczy i patrzmy na rzeczywistość trzeźwymi oczami:P

Ahoj:)

KatMajster    0

Grzegorz Jak sie spodziewasz ze jak komus sie nie spodoba twoje gadanie albo twoje argumenty to wiesz co ja cie zaatakuje bo nei wiem co masz do niby wyjadaczy w koncu chca gadac to gadaja. ales wypracował poteżnie mądre wnioski normalnie szał pał. naucz sie że taki jest świat i jedni sa na twoim poziomie a inni na wyzszym lub nizszym. wroc do dyskusji ii nie przezywaj juz tak wszystkiego co leci innymi torami niz twoje zlote myśli.

Wracajac do sedna:w przyszlym tygodniu tam zagladne bo bede się plątał po mieście to powiem jakie miałem wrażenia :D