Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

Strzał w 10 - Milionerzy

Recommended Posts

maciej    32

Ciekawe czy ktoś z was ogląda nowy show w Polsacie, który leci w tym samym czasie co "Milionerzy" w stacji konkurencyjnej, a nazywa się "Strzał w 10". Do wygrania jest także milion złotych. Ciekawe komu się to uda :P

Osobiście bardziej przypadł mi do gustu ten nowy program, ponieważ można sie dowiedzieć co myślą statystycznie Polacy. Pytania są dość ciekawe :P

Heh ale ciekawe co Wy myślicie o nowej edycji "Milionerzy" i "Strzał w 10" :D

Qmar    0

nie oglądałem strzału w 10 ale jakos wole milinoerów - czasem są naprawde dobre pytania takie na myslenie przez duze M

a ten drugi teleturniej - obejrze na czasie i sie wypowiem

Guest Bake   
Guest Bake

Qmar nie zebym sie czepiał,ale NIE OGLĄDAŁEŚ a wolisz milionerów? :P dziwne to takie :P

Falkhor    63

Mnie to nie kręci ząden teledurniej :P Wychowałem się na kole fortuny a potem to już nic ciekawego nie widziałem :P:):D

Qmar    0

ja patrze z ciekawosci na pytania i czasem mozna naprawde zobaczyc dobrego zawodnika w takim teleturnieju :P

a koło fortuny spada na psy (to nowe)

Falkhor    63

Qmar - Stare koło fortuny pod prowadzeniem Pijanowskiego było kolorowe :P Studio było cienkie, ale to było coś nowego, ciekawego i całkiem sympatycznego - to co jest teraz to taka bezpłciowa kalka (tak mi się wydaje...). Z resztą prawda najprawdziwsza jest taka - teraz ciężko znaleźć w TV cokolwiek, co by mnie interesowało :P

siss    0

Wybierając z tych dwóch stawiam na... 1 z 10 ;)

Milionerzy wydają mi się naciągani. A co z pytaniem za milion? W internecie podobno 2 tygodnie wcześniej było znane, i osoba pani Kowalczyk oraz to, jak będzie to rozgrywać, też.

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/potwierdzil_sie_przeciek_paulina_kowalczyk_bez_miliona_63178.html

http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article147626/Nie_bedzie_glownej_nagrody_w_Milionerach.html

terelka    1

Było znane, bo ktoś z publiczności wyjawił jak się to skończy :/ A szkoda. Program powinien być emitowany na żywo, wtedy nie byłoby takich nieporozumień.

Qmar    0

Na zywo to dobry pomysł ale z koleji uzycie koła ratunkowego 'telefon do przyjaciela' mógł by sie konczyc zawsze poprawna odpowiedzią - osoba ktora jest pod telefonem mogla by na bieząco szukac odpowiedz np w necie i reszty pisac nie musze ;)