Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

2-3-4.05.2008 Wielka Majówka w Żołyni!

Recommended Posts

Falkhor    63
Zaplanowałes już swój majowy weekend? Jeśli tak, to zastanów się, czy nie warto zmienić planów. Zanosi się bowiem na prawdziwą gratkę dla fanów imprez na świeżym powietrzu. Bank Spółdzielczy w Żołyni jak i sama Żołynia zapraszają na wspaniałą majową imprezę 2, 3 i 4go maja 2008 na Stadion Klubu Sportowego 'Błękit'.

W programie - seanse filmowe dla młodych, młodzieżowców, dorosłych i starszych (m.in. polskie komedie oraz koncert Stinga), prezentacje okolicznych domów kultury, dyskoteka z pokazem laseorwym (prowadzi DJ Gabriel Delgado), występ zespołów: BEKA, Krywań, Wanda i Banda oraz Ewelina Flinta z zespołem. Będą nawet zawody strażackie - atrakcji mnóstwo. Dlatego jeżeli nie masz żadnej oszałamiającej alternatywy na dłuższy majowy weekend - musisz to przemyśleć. Zapraszamy serdecznie!

Źródło - Kraina Łańcut

Fiu fiu :D Sporo atrakcji. Kto się wybiera? Bo ja w tym czasie będę chyba gdzieś w Bieszczadach :)

darekielb    13

Impreza fajna się szykuje, ale mnie też nie będzie w naszych okolicach :)

Pokaz laserów może być fajny, ale to zależy od ilości dymu i samych laserów. Tak czy siak zdjęcia by się porobiło :D