Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

Majówka 2008 - Wasze fotki, relacje

Recommended Posts

maciej    32

[align=center]Czekamy na wasze zdjęcia, relacje i opisy majówki. Wielu z Was wyjechało po za swoje miejscowości na długi majowy weekend.

Zapraszamy do przedstawienia innym forumowiczom, jak spędziliście wolny czas :)[/align]

--

Zacznę ja :P;)

W piątek rzeszowska ekipa NFM ;) iwka, terelka, maciej i koleżanka z poza forum ;) wybraliśmy się na Górskie zawody balonowe w Krośnie. Przy okazji zwiedziliśmy pobliskie góry ;) i ruiny zamku. Pogoda była w kratkę ale udało nam się zwiedzić to co zaplanowaliśmy ;) A wieczorem Krośnieńskie Lotnisko i zespół Dżem. Nie zabrakło również balonów, których niestety było mało z powodu wietrznej pogody.

Kilka fotek z majówki :)

SunShine    0

a ja byłam na 4 dni w Zakopanym razem z 500 000 tustystów którzy wpadli na ten sam pomysł ale i tak było super a fotki może jakieś dodam ja bede mieć :P

Falkhor    63

ja wykorzystałem majowy weekend i jak zwykle, gdy tylko mogłem, skoczyłem sobie w Bieszczady :D I okolice Krosna a nawet tam, gdzie był maciej ;) Tutaj parę fotek troszkę podkolorowanych ;) ale co tam, mnie sie podobają ;)

[align=center]bc11d761113980b4m.jpg

333e4b7267da0246m.jpg

da0a0517e8d27eb9m.jpg

16fbe5a26a84c2bfm.jpg

e1ba570428d891c4m.jpg[/align]

8) 8) Cieszę się, że nie musiałem hasać po szlakach z pół milionem innych turystów ;)

Falkhor    63

Ziomalka - takie fotki z ludziami to my możemy pokazac, ale dopiero jak się pojawisz przy naszych kompach. Więc nie ma co nalegac, by je tu ppokazywac, bo np. ja nie zgadzam się na pokazywanie ich w miejscu publicznym ;) I to zdecydowanie się nie zgadzam ;)

Ciesz się widokami natury 8)

darekielb    13

a ja mam odpowiedź dla powyższej juzerki ;)

Nie umieszczam w internecie zdjęć z ludźmi bez ich zgody (ewentualnie w mojej galerii niepublicznej gdzie dostęp mają tylko wybrańcy, którzy są na tych zdjęciach :D).

Poza tym nie wiem czy ktoś chciałby zobaczyć mnie na zdjęciu ;)

Falkhor    63

Nie złązić z tematu ;) Ziomal, Ty tez mogłabyś dać jakies foto :D Może z Juwenaliów?? ;) Też zniszczyłas jakiś samochód albo coś, jak w Koszalinie?

No ale jeszcze coś tam ja znalazłem ;)

[align=center]3b60f64d92f75f7am.jpgd10461fa3109e72em.jpg[/align]

Rzadko ostatnio na drodze widać taką dwójeczkę ;)

ziomalka    0

Żadnych takich ;) Musiałabym ostro i dość drastycznie ocenzurować te zdjęcia, coby je dać do wglądu publicznego :D

Ale Wy nadrabiacie i daliście naprawdę śliczne fotki, respekt! ;)