Jump to content
Sign in to follow this  
gumis

Motor - prawo jazdy

Recommended Posts

gumis    0

Hej,

Widzialem temat na prawo jazdy, tyle ze tam dotyczylo bardziej kategorii B

Mnie interesuje A

Ktore szkoly w okolicy mają doświadczonych instruktorow ktorzy ucza cos wiecej niz "jazda w kolko na placu" ?

i jakim sprzetem ewentualnie dysponuja

Pozdrawiam

BTL    1

wydaje mi sie ze najbardziej profesjonalnie do tematu podchodzi autofan ..z tego co wiem to maja chyba z 2/3 motory ...

pozdro

Guest Bake   
Guest Bake

ja sie uczyłem na mz tce i zdawałem na najkimś nowym motorze :D oblałem :D ehhe

gumis    0

chcialem zdac naraz A i B

poszedlbym do besta, ale czy tam w ogole mozna kat A zdawac ?

nie chce mi sie chodzic po tych firmach i pytac jakie motory maja i instruktorow; moze ktos przypadkiem juz cos takiego robil ? jakis przeglad ? :D

gumis    0

Jestem w trakcie kursu na A i B w Bescie; jest ogolnie genialnie

co do motorow; jest jakas 125cmm i yahamaha 250 taka jak na egzaminie

polecam

Falkhor    63

Ostatnio znowu na placu buraczanym ktoś kręci te ósemki aż do utraty przytomności ;) Jak nie przepadam za jazdą samochodem, to motorem... też sobie kiedyś zrobię ;)

XxSzadowXx    0

Mnie interesuje A

Ktore szkoly w okolicy mają doświadczonych instruktorow ktorzy ucza cos wiecej niz "jazda w kolko na placu" ?

i jakim sprzetem ewentualnie dysponuja

Cos mi sie tutaj nie zgadza.:exclamation:ja chodzilem po szkolach -jestem tym zainteresowany-bylem na placu buraczanym,pan od ciezarowki(bo tylko

on tam byl) powiedzial ze instruktorzy( doswiadczeni :question:) z tej szkoly ucza jazdy po placu bo nie maja zrobionych papierow. na kat A,a na miasto wynajmuja goscia z papierami z innej szkoly.

Falkhor    63

XxSzadowXx - Byc może... Bo na placu jak już mówiłem, często ósemkują. A po Łańcucie, szczególnie często koło placu browarnego - to tam widzę jak jedzie kursant i za nim tajemniczy wóz z Lką na dachu 8)

W sumie to chyba nei przeszkadza, że gość jest wynajęty, ważne, żeby miał uprawnienia i robił dobrą robotę - dobrze uczył. Czy tak jest - no to już musi ktoś inny powiedziec.

SunShine    0

Hm a na placu buraczanym jest chyba parę szkół jazdy... Best na ciężarowe nie robi z tego co się orientuje. Podobno Zbyszek z Besta ma papiery bo też miałam niedawno temu robić ale jeszcze się nie wgłębiałam w temat za mocno :D

XxSzadowXx    0

Gosc z ciezarowki mowil o szkole BEST,ze "zaden instruktor nie ma papierow do szkolenia na MOTOCYKL" .....byc moze gosc bajerowal.

Może ktos wie gdzie to sie sprawdza,bo w biurach mogą różnie nawijac.

Falkhor    63

XxSzadowXx - Biuro da Ci prostą propozycję - robis zu nich albo nei robisz. Bo jeśli mozęsz zrobić - to nieistotne, z kim - personalnie - byleby było dobrze i żeby papiery się zgadzały. Nie jestem jakoś w stanie uwierzyć, że robią to ludzie bez uprawnień :]

ania86    0

Gosc z ciezarowki mowil o szkole BEST,ze "zaden instruktor nie ma papierow do szkolenia na MOTOCYKL" .....byc moze gosc bajerowal.

Cześć. Z tego co wiem, można to sprawdzić w wydziale komunikacji.

Grzegorz    0

Ja robiłem prawo jazdy kat A jak i B w BEŚCIE w jaki sposób szkolą to zamieściłem długi pościk na http://forum.lancut.org/Temat-gdzie-w-% ... zdy?page=4 kto ma ochotę poczytać to zapraszam ;):D:D

Wow jestem zszokowany XxSzadowXx że koleś tak Ci powiedział, a on szkoli też na kat. A ?? jak tak to chyba wiem dlaczego opowiada takie rzeczy :):D nie ładny sposób konkurencji!!. Pan Zbyszek ma uprawnienia do szkolenia na motor na 101%:) i on szkoli na placu, a na miasto śmiga się z innym instruktorem:P:D

Falkhor    63

Hymmmm...

xxxShadowxxx

A nie jest to tak jak chociażby w budownictwie?

Papier podpisany i podbity przez danego instruktora jest sprawdzany w WORDzie - czy dany instruktor MA uprawnienia. Jakby tego nie było to nie trzeba by było żadnych wymagań co do nauczania na motor i każdy by mógł szkolić jakby chciał kierowców jednośladów.

I długo uwadze WORD to by chyba nie uszło ;)

Grzegorz    0

Dokładnie też tak myślę, z własnej autopsji wiem żeby załatwić jakąś sprawę musimy przekopać się przez tony stosów biurokracji wpisów złożonych przez 10 jednostek na 1 dokumencie. Zresztą to są za poważne dokumenty, a wszystko wertowane jest parę razy tak mi się przynajmniej wydaje. Przystąpienie do egzaminu teoretycznego musi zostać poprzedzone wylegitymowanie się dokumentem tożsamości i tylko może nim być dowód NIE paszport czy już posiadane prawo jazdy inaczej taki delikwent zostaje wyproszony z egzaminu, wiem bo u mnie na egzaminie miał miejsce taki epizod:D