Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

Tłumacz google z językiem PL

Recommended Posts

Falkhor    63

Muahaha ;)

Faaaajne rzeczy wychodzą ;)

Dostrzegasz important issue in our city? Swojego podwórka, osiedla, okolicy? His podwórka, residential neighbourhood? Napisz o tym tutaj - pogadamy i zobaczymy, czy da się coś z tym zrobić... Write about it here - pogadamy and see whether it is something to do

:D;) ;)

Our human lives, the przyziemne and górnolotne ... Rozśpiewani zakochani, zasmuceni porzuceni, szukający romantycy, rozsądni realiści... Rozśpiewani lovers, grieve porzuceni, seeking Romantics, rozsądni Realists ...

;):):D

Filmostrada

Dyskusje o świecie filmu - nowości, klasyki, totalne kity i rewelacyjne majstersztyki. Discussions about the world of film - what's new, classics, and the total kity fantastic majstersztyki.

:D :D :D

Kurczax. Uśmiałem się meijscami :D

zegfryd    0

A mi się pomysł podoba. Nie od razu Kraków zbudowano, a żaden translator nie przetłumaczy złożonego zdania między dwoma językami poprawnie. Z tego co wiem google swoje projekty ciągle rozwija, nawet wyszukiwarkę, która powstała już jakiś czas temu, wiec sądzę że będzie ok. Funkcja na pewno sie przyjmie.

Cerberion    0

Bardzo przydatna opcja! ja sobie nie wyorabrazam wielu rzeczy bez googlowego tłumacza. na frazeologii to sie calkiem spier..... ale do tłumaczenia objasnien, opisow, instrukcji czy cos bardzo sie przydaje. to juz prawie norma na wielu forach.

danny    15

Jest jeszcze Quick translation (qtl) dodatek do Firefoxa. Jest to samo jak nie lepiej, wystarczy kliknąć na statusbar. Pojedyncze słowa też tłumaczy ale sie często zawiesza bo coś nie łączy się z babylonem więc wymaga aktualizacji. Jeśli ktoś często bywa na zagranicznych stronach (nie tylko eng) to sie przyda.

Qmar    0

hmm ta funkcja była juz od dawien dawna !!!!

jakis czas temu jak szukałem pewnych informacji były tylko po angielsku - wrzuciłem adres strony w google i dałem obok "wyswietl tlumaczenie strony" - i przetlumaczyło na tyle ze troche po polsku troche po angielsku zrozumialem co chciałem :P

maciej    32

W tym miesiącu również na rynek Polski wszedł Microsoft wprowadzając język Polski do swojego Translatora - http://www.windowslivetranslator.com/

Heh po testach stwierdzam, że jednak Google bardziej intuicyjnie tłumaczy tekst.

Przykład WLT :

What's your name ?
Co to jest nazwa użytkownika?

Where are you from ?
Gdzie są?

Falkhor    63

Hehehe :D Oni chyba na początku w Google skupili się jednak na słowach, a dopiero później przyjdzie czas na zdania i zwroty :P