Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

'Ranking Gwiazd' - Co to za program?

Recommended Posts

Falkhor    63

Widzieliście 'zwiastuny' nowego programu ;rozrywkowego? Grupa robotników ocenia hmmm... walory kobiece i międzysłowem reklamuje, zachęca do oglądania nowego, ciekawego, modnego trendy programu - Rankingu Gwiazd. Gdybym był kobietą, to pewnie bym się trochę obraził na pomysłodawców tych reklam, ale to inny temat 8)

 

Wyjątkowo za cytat posłuży Pudelek ;) /btw - Pudelek pojawia się już nawet w lektoratach niektórych filmów obcojęzycznychj 8) /

No i stało się. Zaczęli nagrywać nieszczęsny Ranking gwiazd - program który już nawet nie udaje, że o coś w nim chodzi. Po prostu rzucili znane ryje, żebyśmy mogli się napawać, śmiać i cieszyć, że nie jesteśmy na ich miejscu.
Źródło - Pudel

 

Zaczyna mnie to nudzić. Już lepiej bawię sie chyba przy liftingowanej wersji Koła Fortuny. A rusza przecież kolejna edycja tańca z gwiazdami czy coś podobnego.

Kto to ogląda?

Jakiej rozrywki chcielibyście na prawdę?

Share this post


Link to post
Share on other sites
danny    15

Już mówię.

Ja proponuję Piłę 5. Zamykamy Dodę, Skibę, Tytusa, i tego niemieckiego piosenkarza , jak mu tam... Wiśniewskiego, i tym podobnych w jednym domu, nie dajemy spać, a na stole kładziemy noże i tasaki. A licencję na program sprzedajemy na cały świat, a co.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Falkhor    63

Danny - 8) 8) 8) na Twoim miejscu już teraz bym to sobie gdzieś zapisał i strzegł praw autorskich do pomysłu, bo kurcze ja myslałem o czymś podobnym ;) Prawdziwy majątek można by zbić na nagraniach zza kulis takich programów. Na szczęście (nie swoje) od tego będą ludzie z telefonami komórkowymi, ukrytymi kamerami itepe - którzy zaraz podrzucą odpowiednie nagrania na youtube, wrzutę albo do owego pudla. I polacy to przegapią, nie dadzą licencji i nie zarobią 8)

 

Widze po prostu, że telewizyjnemu rynkowi rozrywki brakuje... pomysłu. na nowo odżywają seriale tzn. sympatia do codziennych lub cotygodniowych porcji tasiemca. Ale teleturnieje, debiliady, grasz czy kwakasz - to się przejadło. I do głosu a raczej obrazu znowu muszą dojśc gołe ciała 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×