Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

'Ranking Gwiazd' - Co to za program?

Recommended Posts

Falkhor    63

Widzieliście 'zwiastuny' nowego programu ;rozrywkowego? Grupa robotników ocenia hmmm... walory kobiece i międzysłowem reklamuje, zachęca do oglądania nowego, ciekawego, modnego trendy programu - Rankingu Gwiazd. Gdybym był kobietą, to pewnie bym się trochę obraził na pomysłodawców tych reklam, ale to inny temat 8)

Wyjątkowo za cytat posłuży Pudelek ;) /btw - Pudelek pojawia się już nawet w lektoratach niektórych filmów obcojęzycznychj 8) /

No i stało się. Zaczęli nagrywać nieszczęsny Ranking gwiazd - program który już nawet nie udaje, że o coś w nim chodzi. Po prostu rzucili znane ryje, żebyśmy mogli się napawać, śmiać i cieszyć, że nie jesteśmy na ich miejscu.
Źródło - Pudel

Zaczyna mnie to nudzić. Już lepiej bawię sie chyba przy liftingowanej wersji Koła Fortuny. A rusza przecież kolejna edycja tańca z gwiazdami czy coś podobnego.

Kto to ogląda?

Jakiej rozrywki chcielibyście na prawdę?

danny    15

Już mówię.

Ja proponuję Piłę 5. Zamykamy Dodę, Skibę, Tytusa, i tego niemieckiego piosenkarza , jak mu tam... Wiśniewskiego, i tym podobnych w jednym domu, nie dajemy spać, a na stole kładziemy noże i tasaki. A licencję na program sprzedajemy na cały świat, a co.

Falkhor    63

Danny - 8) 8) 8) na Twoim miejscu już teraz bym to sobie gdzieś zapisał i strzegł praw autorskich do pomysłu, bo kurcze ja myslałem o czymś podobnym ;) Prawdziwy majątek można by zbić na nagraniach zza kulis takich programów. Na szczęście (nie swoje) od tego będą ludzie z telefonami komórkowymi, ukrytymi kamerami itepe - którzy zaraz podrzucą odpowiednie nagrania na youtube, wrzutę albo do owego pudla. I polacy to przegapią, nie dadzą licencji i nie zarobią 8)

Widze po prostu, że telewizyjnemu rynkowi rozrywki brakuje... pomysłu. na nowo odżywają seriale tzn. sympatia do codziennych lub cotygodniowych porcji tasiemca. Ale teleturnieje, debiliady, grasz czy kwakasz - to się przejadło. I do głosu a raczej obrazu znowu muszą dojśc gołe ciała 8)