Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Bake

Firmy budowlane Łańcut - jakie polecamy

Recommended Posts

Guest Bake   
Guest Bake

Witam!

Mam do zaadoptowania poddasze w domu i ogólnie chce wykonać jego remont, jako że mam doświadczenie z majstrami (obiadek 4 piwka i trzeba nad nimi stać żeby robili) zdecydowałem się że skorzystam z usług firmy budowlanej. Tylko czy będzie lepiej? Macie jakieś typy? sprawdzone rzetelne dokładne i oczywiście tanie ;) firmy budowlane z naszych okolic. Pomożecie ?

Qmar    0

jesli chodzi o wykończenie duzo Ci nie pomoge bo zawsze sie robiło z ojcem i braćmi takie rzeczy ;) przez co firmy do wykończeniówki sie nie zamawiało i nie znam tez zadnych w okolicy - najlepiej popytaj po znajomych moze ktos sie zajmuje takimi rzeczami ;)

Guest Bake   
Guest Bake

Znam jedną firmę ale chciałbym usłyszeć o niej opinie, może ktoś wymieni ją

Falkhor    63

W sumie to do jakichs wykończeniówek to ja też Ci coś moge pomóc ;) Co do firm jednak - szkoda, ale żadnej nie kojarzę. Tylko leżajską GALICJĘ.

seba    15

Odradzam firme "BUDINSTAR" CO DO "EXSELL" czy jakoś tak to nie wiem,polecam "FILBUD" firma droga i długie terminy mają ale bardzo ale to bardzo solidna.

Guest Bake   
Guest Bake

właśnie EXCEL zna ktoś ?

ja mam do zrobienia w swoim domu wymianę dachu, stropu i adaptacja poddasza. Sam się nie podejmę a majstrów się boje (pilnować żeby robili obiadki piwka)

darekielb    13

ja z kolei słyszałem bardzo dobre opinie o firmie EXCEL

Zarówno od osób prywatnych jak i firmy, w której wykonywali remont.

szkut    0

ja z kolei słyszałem bardzo dobre opinie o firmie EXCEL

Zarówno od osób prywatnych jak i firmy, w której wykonywali remont.

Nie polecam firmy Erembud Robert Matej. Na stronie internetowej wypisane bajki, nic nie mające wspólnego z faktycznym wykonaniem prac. Absolutnie nie polecam do poważniejszych prac, firma nie ma o budowlance pojęcia mimo szczycenia się dyplomami. Do tego wątpliwa uczciwość w rozliczeniu materiałów. Firma wcześniej istniała pod nazwą RM BUD, na skutek złej opinii zmieniła nazwę na powyższą, już samo to daje do myślenia

szkut    0

Nie polecam firmy Erembud Robert Matej. Na stronie internetowej wypisane bajki, nic nie mające wspólnego z faktycznym wykonaniem prac. Absolutnie nie polecam do poważniejszych prac, firma nie ma o budowlance pojęcia mimo szczycenia się dyplomami. Do tego wątpliwa uczciwość w rozliczeniu materiałów. Firma wcześniej istniała pod nazwą RM BUD, na skutek złej opinii zmieniła nazwę na powyższą, już samo to daje do myślenia

ledox    0

Zdecydowanie polecam firmę Erembud pana Roberta Mateja. Powyższa opinia to jakiś hejt firmy "krzak" albo coś w tym stylu. Niby co na stronie internetowej jest bajką? Wszystko czarno na białym, jasne zasady, same rzeczowe, dobrze napisane informacje. Myślę, że te szczegóły, które opisuje są ważne. W listopadowym Muratorze był artykuł tego wykonawcy. Ma on dobrą opinię w okolicy i po prostu człowiek wie co robi, jest rzetelny, wręcz pedantyczny, ekipa kulturalna, żadnych pijaków, dużo sprzętu, samochód dostawczy. Dla mnie pełna profeska - nic mnie nie obchodziło, o wszystkim informował mnie z wyprzedzeniem i dużo doradzał. Żadnych ukrytych kosztów. Nawet zużycie materiałów mi wcześniej podał. Ma co prawda cennik dość rozbudowany i trudno się w nim połapać, ale i tak dostałem wycenę za całość z określeniem "plus minus" i na koniec tak wyszło z kilkoma dodatkami, o które sam prosiłem. Miał mi początkowo wykonać część rzeczy, ale ostatecznie zrobił cały dom i wszystko jest w bardzo dobrej jakości. Fakt nie jest on tani, ale są drożsi i niekoniecznie lepsi. Natomiast jakość jest warta tej ceny. Widać ją jak porównuję z pracą innych fachowców u znajomych. Polecam tę firmę ludziom wymagającym, takim jak ja. Co prawda wolałem wcześniej zobaczyć robotę, ale po zobaczeniu byłem już pewny, że chcę tę firmę, tym bardziej że człowiek, u którego byłem, był zadowolony z pana Roberta. Z tego co wiem firma nigdy nie istniała pod nazwą RM BUD i miałem to udowodnione.