Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

20.10.2008 Groźny wypadek w Białobrzegach

Recommended Posts

Falkhor    63
Do groźnego w skutkach wypadku drogowego doszło w sobotę po południu w Białobrzegach. W wyniku zderzenia dwóch samochodów trzy osoby znalazły się w szpitalach.

 

W ostatnią sobotę około godziny 17.00 samochodem suzuki swift jechało małżeństwo, kierując się w stronę Żołyni. Kiedy znajdowali się na łuku jezdni, kierujący pojazdem mężczyzna zauważył jadącego z przeciwka opla. Zbliżał się on z tak dużą prędkością, że zjechał na przeciwny pas ruchu, którym jechał swift, wskutek czego doszło do czołowego zderzenia pojazdów.

 

Poważnych obrażeń doznała pasażerka suzuki, która doznała licznych złamań, kręgosłupa, nóg i żeber, jej mąż doznał złamania mostka i stłuczenia klatki piersiowej oraz ręki. Obydwoje są mieszkańcami Stalowej Woli.

 

Oplem astrą jechał 31 – letni mieszkaniec Jarosławia, który utrzymywał, że nie kierował samochodem. Doznał stłuczenia klatki piersiowej i utraty przytomności. Badanie stanu trzeźwości wykazało zawartość ponad jednego promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

 

Policja ustala, jaki był faktyczny przebieg zdarzenia oraz kto rzeczywiście kierował oplem.

Źródło - http://podkarpacka.policja.gov.pl/89,16 ... 13103.html

 

Znowu na dwóch gazach :/ Popatrzcie na obrażenia mieszkańców Stalowej Woli... chyba tylko niewiele dzieliło tych dwoje od prawdziwego zmasakrowania. A kierowca z Jarosławia... Ech.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×