Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Bake

Na czym słuchacie swojej ulubionej muzyki?

Recommended Posts

Falkhor    63

Mnie ostatnio pozostaje tylko to, co mam w telefonie. Nie jest tego wiele, kilka ulubionych kawałków. Przydaje się w dłuższej podróży albo w spacerze powrotnym do domu :) Sprzęt... SE k800i ;)

wmula    2

Mój odtwarzacz natomiast to iRiver T60 (2GB). Świetna jakość dźwięku, do tego odtwarza pliki ogg, co było dla mnie ważne.

Falkhor    63

Wmula - Mam iRivera T10. 512 mega tylko, ale rzeczywiście, dźwięk niesamowity. Wystarczy podłączyć urządzonko do jakiegoś systemu audio i daje czadu :)

Jarucha    30

Falkhor - teraz w ang jest więc GPS to mój przyjaciel, przydaje się na Ringach (obwodnicach) i wypadach gdzieś dalej no i miło w trasie posłuchać trochę dobrej polskiej muzyki i nie tylko polskiej :)

Falkhor    63

Jarucha - Mój dobry kolega zasuwa po UK ciężarówką i jak raz na jakiś czas - rok - zaglądnie w odwiedziny, to wrzucę mu czasem kilka polskich kawałków :) Takich charakterystycznych :)

Ktoś ma jakieś doświadczenia ze słuchawkami radiowymi albo takimi Bluetooth?

Guest Godzio   
Guest Godzio

Tak - złe doświadczenia. Oprócz jakości trzeba brać pod uwagę możliwość parowania ich z posiadanym źródłem, czyli np. telefonem, co potrafi przysporzyć kłopotu, choć nie musi. Ponadto za dobrej jakości dźwięk w takich słuchawkach trzeba sobie zapłacić. Przewodowe słuchawki dokanałowe z naprawdę dobrej jakości przetwornikami neodymowymi i przyzwoitą izolacją kosztują w granicach 150-250 złotych. Porównywalnej (zazwyczaj niższej) jakości dźwięku z przyzwoitą baterią bezprzewodowych słuchawek należałoby szukać pewnie za parę.. złotych więcej.

Falkhor    63

Godzio - Kupiłem sobie kiedyś te Kossy i też tak uważam - jakość to cena (nawet, gdy zatrudniamy zdrowy rozsądek).

O te bezprzewodowe pytałem głównie dlatego, że znajomek w pracy ma jedną słuchawkę blufufa i uważa, że dźwięk jest dobry. Ja jestem starszej daty,a el jednak co stereo, to nie mono ;)