Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

Darmowe bezprzewodowe sieci WLAN w Gminie Łańcut

Recommended Posts

maciej    32

Jeżeli znacie jakieś sieci które są za free w naszej okolicy podajcie ich namiary (miejsce oraz SSID). Myślę, że jest pewna część osób która nie rozdziela tylko i wyłącznie komercyjnie internetu. ;)

Temat z pewnością przyda się przyjezdnym ludziom którzy co raz częściej korzystają z mobilności.

maciej    32

Odświeżam temacik.

Czy znacie miejsca w Łańcucie, gdzie jest darmowy dostęp do internetu ?

Przypominam sobie, że była mowa w którymś temacie bodajże o restauracji czy pubie w którym jest taka możliwość :)

Jeżeli znacie takie miejsca, budynki itd. dajcie znać w tym temacie.

waszak    15

Niezabezpieczona już od ponad miesiąca, okolice ul. Zielonej :D Wiem, że nieładnie:D

kkkkkd.jpg

W sumie i tak nie korzystam bo mam przydzieloną inną sieć radiową za regularną opłatą a tutaj sygnał marny. Jako ciekawostkę bardziej daję:D

Falkhor    63

Teddy... Ale sobie zrobiłeś przerwę od pisania :D SERIO? Ja tam tyle razy chodzę, a na lokalu nie ma żadnej wzmianki o necie. CHYBA, że gdzieś na dniach to się stało :D:)

Guest Godzio   
Guest Godzio

Teddy... Ale sobie zrobiłeś przerwę od pisania :D SERIO? Ja tam tyle razy chodzę, a na lokalu nie ma żadnej wzmianki o necie. CHYBA, że gdzieś na dniach to się stało :D:)

Już daaaaaaaaawno tam jest WiFi.

Falkhor    63

Godzio - No to jestem zaskoczony :D Bo ja tam od dawna chodzę, i nigdy nic nie zauważyłem, ani tez nikogo z łaptokiem czy czymś innym potrzebującym WiFi :D Nie mniej - bardzo, bardzo dobrze wiedzieć :)

Teddy_85    0

Heh - a widzisz - laptop to przeżytek przenośnego Internetu :D

Teraz na topie są telefony z WiFi - stąd też wiem, że jest tam darmowy dostęp do Google :D

PS. Co do mojej nieobecności - cóż -jakoś tak czas szybko płynie...

maciej    32

Odświeżam temacik :D

Proszę o informacje o bezpłatnych sieciach WIFI w naszej okolicy. Miejscówki dodam do Mapa.lancut.org

DjDaniel    1

Darmowy hotspot jest też w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie :D Na holu (na sali widowiskowej już nie łapie, za słaby sygnał).

Kiedyś też był w pizzerii Wenecja, choć nie wiem czy nadal jest po zmianie lokalu.

Jarucha    30

Odświeżając temat, to teraz cała listę można zrobić:

1. Piwiarnia

2. Kamienica

3. Joanna

4. Sezam

...

Z miesiąc temu spacerując po Łańcucie zapuściłem na komórce program do wardrivingu, niestety nie znalazłem otwartych działających sieci. Czasami łapało jakieś sieci z numerami telefonów w SSID - zapewne reklama, bo korzystac sie z tego nie dało.