Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Bake

Gdzie NAJLEPSZE hamburgery?

Recommended Posts

Guest Bake   
Guest Bake

Witam!

Uwielbiam hamburgery ale w sumie nie wiem gdzie w Łańcucie robią dobre tj:

1. Duże ;) i smaczne

2. Ze świeżych składników

3. Z dobrymi sosami

4 w jakich cenach

Jeżeli wiecie gdzie są takie naprawdę dobre - piszcie ja na pewno skorzystam kiedyś :D

Guest Jaruszczow   
Guest Jaruszczow

Kiedyś bardzo dobre jedzenie, świeże i duże robili w Greco, ale nie wiem czy mają hamburgery w ofercie i czy nadal trzymają poziom ;)

danny    15

Ja, najlepsze hamburgery jadłem na stacji pkp w 'Świderku'.:ale_widok: Prawdziwa, duża sezamowa bułka z wieloma dodatkami, po prostu miodzio. Niestety nie wiem jak jest teraz nie było mnie tam dłuugo. Chyba rzadko można spotkać dobrego hama, w tych budkach pkp w rzeszowie to dają bułki z supermarketu co z ciepła się rozpływają w dłoni... Dla tego ja już hamburgerów nie jadam.

Falkhor    63

Greco. Kapitol. Mówię tylko dlatego te dwa i nie porównuję, bo ja... nie jadam hamurgerów tak na co dzień. Kurcze. Ja ich w sumie wogóle nie jadam. Ale kiedys spróbowałem z ciekawości /wiecie, czasy, kiedy to dopiero wogóle się pojawiało ;):D /

Guest Bake   
Guest Bake

Ja od czasu do czasu lubię, ale dużo barów robi takie że odechciewa się jej jeść

Falkhor    63

Bake - Dlatego ja jesli już to preferuję zapiekankę ;) Ale to mowa tutaj o hamburgerach, więc nie będe mówilł, czy lubię czy nie :D

najwięszy przemiał jesli idzie w łańcucie o te burgery - to ma chyba jednak Greco. Po części taki obrót jest gwarancja, że dostaneimy coś względnie świeżego. W kapitolu zaś - no ja się przyzwyczaiłem do tego lokalu, że tam fajnei jeśc dają.

Teddy_85    0

HHmm - a dlaczegóż hamburger - osobiście wolę z dodatkiem sera - i takiż przysmak zwie się chyba cheesburgerem :D

Kiedyś 'pochłaniałem' ogromne ich ilości - a najlepsze są chyba w Kapitolu (niestety oprócz bułki, która wydaje się być 'zwyklą')... Jeszcze lepsze były w Delfinku w hali MOSiR-u ;)

Joy_ride    4

dobre hamburgery były także w BBS < tej stacji paliw lecz ostatnio jadłem ok 3 lata temu :/ ale sprawdzić warto :)

czasem kupuję taki syfek w LIDL'u hamburgery pakowane gotowe wystarczy odgrzać bułeczkę i najlepiej podsmażyć mięsko, dodać sałatę, pomidora itd. co kto lubi i jest żarcie ;) coś jak MacSrak od wuja sama :)

jako ciekawostkę zapodam to że w MilleniumHall ma powstać na KFC czyli "kentucky fucken chicken ;) " czyli żarcie nie do końca zdrowe ale smaczne :P pierwsza restauracja w tym z.......regionie :P

Guest Bake   
Guest Bake

to z LIDLA jest niezbyt smaczne, choć czesto jadłem i to bez sałaty czy pomidora ;) ehhe

W McDonald jak dla mnie WSZYSTKO smakuje tak samo. ZERO SMAKU. Syfilis po prostu

EDIT. ZDECYDOWANIE odradzam hamburgera w Greco! Jadłem dziś i był OKROPNY w zwykłej bułce z okropnym sosem po prostu DNO!

kotan999    0

Przydałby się w Łańcucie Mc Donald albo BURGERKING hehehe ;) Sczerze mówiąc, nie zdarzyło mi się jeść dobrego chamburgera w Łańcucie... A z atym McDonaldem to jakby przy trasie otworzyli, zrobili Mc DRive to dużo ludzi by przyjeżdżało, ludzie by po imprezach szli na bułeczke bo wszystko inne pozamykane.... :(

Falkhor    63

Nie jadam hamburgerów odkąd... odwiedziłem po drodze McDrive. To, co tam zjadłem, ciężko nazwać pożywieniem dla człowieka albo pożywieniem dla form żywych ogółem (poza destruentami). Nigdy więcej. Generalnie nie przepadam za tą forma pożywienia... odkąd zjadłem dobrego kebaba - to jak myślę o fastfoodzie to tylko to wchodzi w grę. W Łańcucie dobry hamburger? Tylko Kapitol przychodzi mi na myśl.